Kontakt z nami:

Adres firmy:
ul. Ksawerego Zakrzewskiego 6a 61-693 Poznań
Dział:

Telefon:

Email:

Architektura

61 826 62 91, 791 222 780

 biuro@3d-architektura.pl 
Dział:

Telefon:

Email:

Architektura Wnętrz 

61 826 62 91, 791 222 778

 biuro@3d-architektura.pl 

Architektura

Nasza oferta

Biuro Architektoniczno-KonstrukcyjneProponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

 

Wierzymy, że nie ma dwóch takich samych zleceń. Dlatego do każdego projektu budowlanego i pełnobranżowego podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie wymagania, plany, a często także marzenia Klientów. W skład naszego działającego na terenie Poznania zespołu wchodzą doświadczeni architekci i konstruktorzy, którzy wykonają dla Państwa fachowe projekty.


Nie boimy się żadnego zadania i żadnego nie uważamy za nieważne: mogą Państwo zamówić u nas projekt zarówno przytulnego domu jednorodzinnego, jak i wielkiego budynku przemysłowego albo obiektu użyteczności publicznej. Każdy projekt budowlany traktujemy z należytą powagą i starannością, dbając o to, by budynek, który powstanie na jego podstawie, był nie tylko funkcjonalny i estetyczny, ale także jedyny w swoim rodzaju. Dużą wagę przywiązujemy także do specyfiki miejsca i tego, by nasze projekty architektoniczno-budowlane harmonizowały z otoczeniem, gładko wtapiając się w krajobraz. A ponieważ nawet najlepszy projekt nie osiągnie pełni swojego potencjału bez kompetentnych podwykonawców, zawsze skrupulatnie dobieramy tylko zaufane i fachowe firmy budowlane – takie, na których możemy polegać i my, i nasi Klienci.

Pełnobranżowe projekty architektoniczno budowlane

 

Zdajemy sobie sprawę z tego iż kreujemy otaczającą nas rzeczywistość. Chcemy aby nasze projekty współgrały z otoczeniem i
z lekkością wpisywały się w przestrzeń urbanistyczną. Ważni są dla nas inwestorzy oraz specyfika miejsca powstania obiektu.
Staramy się aby nasze projekty były dobrze zrozumiane przez podwykonawców dlatego cenimy sobie profesjonalizm firm budowlanych.


Współpracujemy również z projektantami zieleni, dzięki temu oferujemy Państwu kompleksowe zaaranżowanie przestrzeni wokół powstającego budynku.
Wychodzimy z założenie, że Każde miejsce może nabrać magicznego charakteru.Twierdzimy, że architektura jest sztuką i do każdego projektu
należy podchodzić jak do niepowtarzalnego dzieła artystycznego.

 

Jeżeli budynek ma być piękny, każdy jego fragment musi znaleźć odpowiednie miejsce, rozmiar, kształt i kolor. Wszystko to w zasadniczy sposób wpływa na ostateczny kształt dzieła architektonicznego.

Antonio Gaudi

Nasze realizacje:

Wystąpił błąd przy wysyłaniu twojej wiadomości.

Pole twoje imię jest puste
Popraw dane i spróbuj ponownie wysłać wiadomość

Popraw Dane